Gładka, rozświetlona skóra bez zmarszczek jest już w zasięgu ręki. LaserClinic jako jedyna na kieleckim rynku oferuje zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnych kwasów medycznych Dermaceutic Laboratoire. Peelingi przywrócą cerze blask, znacząco poprawią jej strukturę oraz zlikwidują objawy starzenia. Efekt? Skóra bez skazy.

Lider na rynku estetycznym

Dermaceutic jest liderem na rynku estetycznym w dziedzinie innowacji oraz łączenia składników czynnych. To jedna z pierwszych firm estetycznych, która opracowała zastosowanie takich składników jak kwas hialuronowy, witamina C, retinol czy kwas glikolowy. W ofercie Dermaceutic znajdziemy profesjonalne zestawy peelingów do leczenia trądziku, blizn potrądzikowych, objawów starzenia, przebarwień oraz melazmy.

Udowodniona skuteczność

Peelingi Dermaceutic łączą w sobie efektywność i bezpieczeństwo – ryzyko działań niepożądanych zostało zminimalizowane do zera, a powtarzalność kuracji znacząco wpływa na jakość skóry. 

Różnica w wyglądzie skóry jest zauważalna już po pierwszym zabiegu, jednak najlepsze efekty przynosi wykonanie całej serii. Badania kliniczne wskazują, że:

89% problemów skórnych pacjentów uległo poprawie.

88% pacjentów wykazało poprawę w zakresie rozświetlenia skóry.

90% pacjentów wykazało poprawę w zakresie ujednolicenia skóry.

94% pacjentów miało mniej zmarszczek.

Jaki peeling dla kogo?

W bogatej ofercie firmy znajdziemy różne rodzaje kwasów, które dostosowane są do rodzaju skóry oraz problemu z jakim zmaga się pacjent. Peeling dobiera kosmetolog po wnikliwym badaniu skóry oraz wywiadzie z pacjentem. Każdy z zabiegów charakteryzuje się niską inwazyjnością, więc pacjent od razu może wrócić do codziennych zajęć.

Dermaceutic Cosmo Peel – przeznaczony do redukcji zmarszczek, poprawy struktury skóry, skóry palacza, przebarwień. Bazuje na kwasie mlekowym, kwasie salicylowym, kwasie cytrynowym, witaminie C, retinolu. 

Cosmo Peel redukuje oznaki starzenia się skóry, w tym zmarszczki. Cera staje się bardziej napięta oraz rozświetlona, objawy trądziku są złagodzone, a przebarwienia zlikwidowane. Struktura skóry ulega wyraźnej poprawie.

Dermaceutic Milk Peel – redukcja drobnych zmarszczek, wiotkości skóry i rozszerzonych porów. Oparty na kwasie glikolowym, kwasie mlekowych i kwasie salicylowym.

Sprawdzi się w przypadku matowej cery pozbawionej blasku, pierwszych oznak starzenia oraz tłustej skóry. Efekty są zauważalne niemal natychmiast. To znaczne rozjaśnienie skóry, ujednolicenie kolorytu, zmniejszenie porów i wydzielania sebum, likwidacja drobnych zmarszczek.

Dermaceutic Mela Peel – redukcja przebarwień i wyrównanie kolorytu skóry. W składzie znajdują się kwas mlekowy, kwas salicylowy, kwas fitowy, kwas kojowy, retinol, arbutyna.

Mela Peel sprawdzi się szczególnie przy leczeniu problemów pigmentacyjnych: plam soczewicowatych, przebarwień oraz melazmy. Efektem jest rozświetlona i ujednolicona skóra bez skazy.

Dermaceutic Mask Peel – przeznaczony do skóry tłustej ze skłonnością do trądziku, rozszerzonych porów i nadprodukcji sebum. Bazuje na kwasie glikolowym i kwasie salicylowym.

Zmniejsza produkcję sebum, ujednolica koloryt skóry i przyspiesza odnowę komórkową. Skóra staje się jednolita, świeża oraz oczyszczona.

Przeciwwskazania i zalecenia po zabiegu

Po peelingu medycznym należy stosować się do kilku ważnych zaleceń. Jednym z ważniejszych jest niewystawianie skóry przez kilka tygodni na działanie promieni słonecznych. Nie zaleca się również stosowania w tym samym czasie domowych zabiegów z kwasami. W przypadku złuszczania skóry nie należy zrywać jej na siłę. W przeciągu 24 godzin od zabiegu warto zrezygnować z nakładania makijażu.

W przypadku zabiegów z użyciem kwasów medycznych występują pewne przeciwwskazania. To między innymi stany zapalne skóry, aktywna opryszczka, choroby autoimmunologiczne, ciąża, karmienie piersią oraz przerwana ciągłość naskórka. Wszelkie wątpliwości należy skonsultować z kosmetologiem.